Misyonumuz

Kurulduğumuz 2007 yılında plastik ambalaj poşetleri üretimi konusunda tek bir amacımız vardı; canlı hayatına zarar vermeyecek ve insanların ihtiyacı olan ürünleri kaliteli bir şekilde piyasaya sunmak. Bu amacımız doğrultusunda kendimizi gelişen teknolojiye göre sürekli güncelliyor ve ürünlerimizin imalatı sırasında doğaya zarar vermeme, biyobozunur olma özelliklerine azami özen gösteriyoruz. Firmaların ve bireysel hizmet veren kuruluşların ihtiyaçlarına hizmet etmek için profesyonel bir şekilde çalışan personellerimizle birlikte tüm hijyen standartlarına, üretim koşullarına ve teslimatı zamanında yapmaya dikkat ediyoruz. 

Böylece daha fazla mutlu müşteri kazanıyor gelişimimizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Güven içinde çalışmak ve plastik dünyasında söz sahibi olabilmek amacıyla tüm çalışmalarımızı planlıyor, müşterilerimizin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. İlerleyen yıllarda da bu çizgimizi siz değerli müşterilerimizle birlikte sürdüreceğimize inanıyoruz.

Vizyonumuz

Mays Plastik Ambalaj olarak sektörde ilerleyen yıllarda müşteri memnuniyetini temel alarak gelişen teknoloji ile birlikte, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olacak şekilde plastik ürünlerini piyasaya en kaliteli şekilde sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu amaçla birlikte çalıştığımız profesyonel ekip arkadaşlarımızla her zaman;

  • Kaliteyi,
  • Güveni,
  • Doğa dostu ürünler üretmeyi,
  • Çevre dostu olabilmeyi,
  • Müşteri memnuniyetini,
  • Biyobozunur ürünleri piyasaya sunmayı,
  • Dayanıklı ve kaliteli ürünler imal etmeyi hedeflemekteyiz.

Yıllardır sektörde kalitemizle ve verdiğimiz emekle insanların güvenle tercih ettiği firma olmayı başardık. İlerleyen zamanlarda tüm dünyaya Mays Plastik Ambalaj markasını duyurarak global çapta büyük projelere imza atmayı planlıyoruz.

Yorumlar kapatıldı.