Mağaza Çantası – Mağaza Poşetleri

Mays Plastik Ambalaj genellikle tuval gibi kumaştan, jüt gibi doğal, dokuma sentetik elyaflardan veya tek kullanımlık plastik torbalardan daha dayanıklı olan ve çoklu kullanıma izin veren kalın plastikten yapılmış bir tote çanta üretip müşterilerine sunmaktadır..

Yeniden kullanılabilir alışveriş torbaları, süpermarketlerde ve giyim mağazalarında satışa sunulan bir çeşit taşıma çantasıdır. Perakende zincirlerinin (plastik torba yasaklarına karşı çıkan bir iş grubu tarafından finanse edilen) 2011 yılında yapılan bir çalışmasında, yeniden kullanılabilir torbaların %23’ünün, ürün ambalajı için güvenli olduğu düşünülen 100 ppm standardından daha yüksek kurşun seviyelerine sahip olduğu bulundu. Gıdaları kirletme riski taşımadığı için bazı zincirler tedarikçilerini değiştirmektedir. Yeniden kullanılabilir mağaza çantaları üretmek için yaygın olarak tercih edilen plastik alışveriş torbalarından daha fazla enerji gerektirir. Yeniden kullanılabilir bir çanta, tahmini 28 geleneksel kullanılan plastik alışveriş çantası veya sekiz kağıt torba ile aynı miktarda enerji gerektirir. Natural Capitalism Solutions araştırma direktörü Nick Sterling’e göre, “Haftada bir kez, yılda dört veya beş defa yeniden kullanılabilir torba yılda 520 plastik poşetin yerini alacak”. Çevre Kurulu tarafından 2005 yılında yaptırılan bir araştırma, ortalama pamuk torbasının atılmadan önce sadece 51 kez kullanıldığını ortaya koydu. Bazı durumlarda, yeniden kullanılabilir torbaların çevre için tek kullanımlık plastik torbalardan daha iyi olmaları için 100 defadan fazla kullanılması gerekir.

Kağıt veya plastikten yapılmış olan mağaza çantaları fiyatları firmamızın ürettiği model ve boyut çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.